+38 044 596-27-27
info@newsfront.com.ua

Newsfront PR Agency
© 2012

ukr |eng | rus
Про агенцію

Newsfront PR Agency - незалежна PR-агенція повного циклу, заснована в 2005 році. Наша основна послуга - допомога в управлінні репутацією для розвитку і зміцнення бізнесу наших клієнтів. Налагоджуючи контакти з різними аудиторіями, ми сприяємо реалізації бізнес-цілей міжнародних і локальних компаній.

За роки роботи ми реалізували сотні комунікаційних кампаній, допомогли десяткам локальних і міжнародних клієнтів побудувати і посилити необхідну репутацію на українському ринку. Географія наших проектів охоплює Україну, РФ, Молдову, Білорусь, Грузію та інші країни СНД. У портфоліо Newsfront - довгострокове обслуговування брендів і створення корпоративних прес-служб для великих компаній і корпорацій, що ведуть бізнес у різноманітних галузях.

70% запитів від потенційних клієнтів в агенція приходить за рекомендацією існуючих, кількість резюме шукачів перевищує кількість вакансій, а середня тривалість роботи працівника в агенції на такому непростому ринку становить близько трьох років. Команда фахівців з досвідом роботи в PR, журналістиці, нових медіа, приватному бізнесі та державних структурах слідкують чітким внутрішнім стандартам і етичним нормам професії.

Живучи в епоху Reputation Economy, ми допомагаємо нашим клієнтам усвідомити всю важливість репутаційного капіталу і дбайливо формувати його з урахуванням довгострокової стратегії розвитку бізнесу.